28.2.2016 SH Horní Suchá 14. a 15 kolo ligy veteránů

Sestava : Váňa - Čech , Hrubý M. , Vybíhal , Horák , Pluskal , Kulda , Mondek , Navrátil , Segeťa , Vicenec

FBC OLD Beerboys Libina - FBK LDN Horní Suchá 3:3 (0:2,2:0.1:1)

G - Navrátil 2 , Segeťa

A - Pluskal 3

K dnešnímu prvnímu zápasu, ke kterému jsme zajížděli až do Horní Suché, musím popravdě říct, že jsme si moc nevěřili. Zvláště když si vzpomeneme na "výprask" který nám dnes domácí  uštědřili před domácím publikem v Libině (0:13). A když jsme dnes po necelých třech minutách prohrávali 0:2, tak se mnohým z nás chtělo s brekem zahodit hokejky. Ale pozor!!! Začalo se hrát tak, jako by jsme snad opravdu chtěli vyhrát a najednou to po dvou třetinách bylo 2:2. Musím upřímně říct že  naši snahu podtrhnul dobrý výkon gólmana a to nám vlilo sílu do žil. Byli jsme krůček od vysněného vítězství ,o to více nás můžou mrzet nevyužité šance, kterých bylo věřte nemálo,  ale bodu si ceníme a jsme za něj rádi.

SK Stonava - FBC OLD Beerboys Libina 9:3 (3:1,2:1,4:1)

G - Vicenec 2 , Vybíhal

A - Kulda , Vicenec , Vybíhal

Druhý zápas dnešního dne byl s v tabulce průběžně třetí Stonavou. Kvality tohoto týmu jsou pro nás zatím bohužel nedosažitelné a podle toho celý zápas vypadal. Kolotoč který nám předvedli někteří  bývalí reprezentanti v kádru Stonavy se opravdu těžce zastavuje.  Ale přesto všechno jde na našem kádru vidět určitý posun dopředu.  Začínáme si zvykat na kvality soupeřů a nechceme být  jen tým, ke kterému se jezdí pro tří body. Všem moc děkuji za bojovnost .